Teisseire Mango 700 ml szkło x1
Producent:
Teisseire
| Kod produktu:
teisseiremango
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny (w dni robocze)
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Dokonaj zakupu z kontem i zyskaj 21 pkt
Kup więcej i oszczędzaj
Wartość koszyka
Rabat
Oszczędzasz
> 600zł5%30zł-60zł
> 1200zł7%84zł-140zł
> 2000zł10%200zł-500zł
> 5000zł12%>600zł
Opis produktu
Dane techniczne
Opinie
Opis
SMAK SOCZYSTEGO MANGO:
Teisseire Mango 700 ml to francuski syrop w szklanej butelce, który pozwala przygotować napoje o intensywnym, egzotycznym smaku dojrzałego mango. Jego owocowy charakter świetnie sprawdzi się jako dodatek do wody gazowanej, niegazowanej, lemoniad oraz domowych napojów inspirowanych tropikami.DO LEMONIAD, KOKTAJLI I DESERÓW:
Syrop Teisseire Mango doskonale pasuje do lemoniad, herbat mrożonych, koktajli, mocktaili, smoothie oraz deserów. Wystarczy niewielka ilość, aby nadać kompozycji słoneczny, owocowy aromat i przyjemną słodycz z tropikalną nutą.FRANCUSKA MARKA Z TRADYCJĄ:
Teisseire to francuska marka syropów z długą historią, ceniona za szeroką gamę smaków i wygodę użycia. Szklana butelka o pojemności 700 ml dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w gastronomii - wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie przygotowanie smacznych, owocowych napojów.SKŁAD:
cukier, woda, sól morska (0,8%), aromaty, karmel (syrop glukozowo-fruktozowy, woda, cukier), kwas: kwas cytrynowyWARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 1431 kJ / 337 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 82 g |
| w tym cukry | 77 g |
Zawiera śladowe ilości tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych i białka.
Producenci często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie produkt w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości produkt. Na zdrowie!
Dane techniczne
| Rodzaj napoju | Syrop |
| Kraj dystrybucji | Francja |
| Pojemność | Średnie (500 ml - 999 ml) |
| Rodzaj opakowania | Butelka szklana |
Do tego produktu polecamy:
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1 kg x1
1 kg x1
78,00 zł
( 1 szt. =
78,00 zł
)
- Produkt niedostępny
Japanese Sencha Organiczna Zielona Herbata BIO Sirocco 2,5 g x20
2,5 g x20
84,40 zł
( 1 szt. =
4,22 zł
)