Teisseire Kwiat Bzu 700 ml szkło x1
Producent:
Teisseire
| Kod produktu:
teisseirekwiatbzu
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny (w dni robocze)
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Dokonaj zakupu z kontem i zyskaj 21 pkt
Kup więcej i oszczędzaj
Wartość koszyka
Rabat
Oszczędzasz
> 600zł5%30zł-60zł
> 1200zł7%84zł-140zł
> 2000zł10%200zł-500zł
> 5000zł12%>600zł
Opis produktu
Dane techniczne
Opinie
Opis
DELIKATNY SMAK KWIATU BZU:
Teisseire Kwiat Bzu 700 ml to francuski syrop w szklanej butelce, który pozwala przygotować napoje o lekkim, kwiatowym i eleganckim charakterze. Subtelny smak kwiatu bzu świetnie łączy delikatną słodycz z odświeżającą nutą, dzięki czemu doskonale pasuje do wody gazowanej, niegazowanej oraz domowych lemoniad.DO WODY, LEMONIAD I KOKTAJLI:
Syrop Teisseire Kwiat Bzu sprawdzi się jako dodatek do codziennych napojów, mrożonych herbat, koktajli, mocktaili oraz lekkich deserów. Wystarczy niewielka ilość, aby nadać kompozycji bardziej wyrafinowany, świeży i lekko florystyczny smak.FRANCUSKA MARKA Z TRADYCJĄ:
Teisseire to francuska marka syropów z długą historią, ceniona za szeroką gamę smaków i wygodę użycia. Szklana butelka o pojemności 700 ml dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w gastronomii - wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie przygotowanie smacznych, owocowych napojów.SKŁAD:
Cukier, woda, sok cytrynowy z koncentratu (7%), naturalny aromat bzu z innymi naturalnymi aromatami, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: E150aWARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 1385 kJ / 326 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 79 g |
| w tym cukry | 78 g |
Zawiera śladowe ilości tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych i białka.
Producenci często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie produkt w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości produkt. Na zdrowie!
Dane techniczne
| Rodzaj napoju | Syrop |
| Kraj dystrybucji | Francja |
| Pojemność | Średnie (500 ml - 999 ml) |
| Rodzaj opakowania | Butelka szklana |
Do tego produktu polecamy:
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1 kg x1
1 kg x1
78,00 zł
( 1 szt. =
78,00 zł
)
- Produkt niedostępny
Japanese Sencha Organiczna Zielona Herbata BIO Sirocco 2,5 g x20
2,5 g x20
84,40 zł
( 1 szt. =
4,22 zł
)