Teisseire Karmel 700 ml szkło x1
Producent:
Teisseire
| Kod produktu:
teisseirekarmel
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny (w dni robocze)
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Dokonaj zakupu z kontem i zyskaj 21 pkt
Kup więcej i oszczędzaj
Wartość koszyka
Rabat
Oszczędzasz
> 600zł5%30zł-60zł
> 1200zł7%84zł-140zł
> 2000zł10%200zł-500zł
> 5000zł12%>600zł
Opis produktu
Dane techniczne
Opinie
Opis
KARMELOWA SŁODYCZ W PŁYNNEJ FORMIE:
Teisseire Karmel 700 ml to francuski syrop w szklanej butelce, który pozwala nadać napojom i deserom głęboki, słodki smak karmelu. Jego deserowy charakter świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest przyjemna, aksamitna nuta inspirowana klasycznym karmelem.DO KAWY, DESERÓW, KOKTAJLI:
Syrop Teisseire Karmel doskonale pasuje do kawy, mlecznych napojów, koktajli, shake’ów, drinków bezalkoholowych oraz deserów. Można dodać go do latte, mrożonej kawy, gorącej czekolady, lodów lub słodkich kompozycji, którym ma nadać bardziej wyrazisty, karmelowy profil.FRANCUSKA MARKA Z TRADYCJĄ:
Teisseire to francuska marka syropów z długą historią, ceniona za szeroką gamę smaków i wygodę użycia. Szklana butelka o pojemności 700 ml dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w gastronomii - wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie przygotowanie smacznych, owocowych napojów.SKŁAD:
cukier, woda, sól morska (0,8%), aromaty, karmel (syrop glukozowo-fruktozowy, woda, cukier), kwas: kwas cytrynowyWARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 1427 kJ / 336 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 82 g |
| w tym cukry | 82 g |
Zawiera śladowe ilości tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych i białka.
Producenci często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie produkt w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości produkt. Na zdrowie!
Dane techniczne
| Rodzaj napoju | Syrop |
| Kraj dystrybucji | Francja |
| Pojemność | Średnie (500 ml - 999 ml) |
| Rodzaj opakowania | Butelka szklana |
Do tego produktu polecamy:
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1 kg x1
1 kg x1
78,00 zł
( 1 szt. =
78,00 zł
)
- Produkt niedostępny
Japanese Sencha Organiczna Zielona Herbata BIO Sirocco 2,5 g x20
2,5 g x20
84,40 zł
( 1 szt. =
4,22 zł
)