Teisseire Marakuja 700 ml szkło x1
Producent:
Teisseire
| Kod produktu:
teisseiremarakuja
Dostępność:
średnia ilość
Wysyłka w:
24 godziny (w dni robocze)
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Dokonaj zakupu z kontem i zyskaj 21 pkt
Kup więcej i oszczędzaj
Wartość koszyka
Rabat
Oszczędzasz
> 600zł5%30zł-60zł
> 1200zł7%84zł-140zł
> 2000zł10%200zł-500zł
> 5000zł12%>600zł
Opis produktu
Dane techniczne
Opinie
Opis
EGZOTYCZNY SMAK MARAKUI:
Teisseire Marakuja 700 ml to aromatyczny syrop owocowy w szklanej butelce, który pozwala w kilka chwil przygotować napój o intensywnym, tropikalnym charakterze. Wyrazisty smak marakui łączy słodycz z lekką, egzotyczną kwasowością, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako dodatek do wody gazowanej, niegazowanej lub lemoniady.IDEALNY DO NAPOJÓW I KOKTAJLI:
Syrop Teisseire Marakuja doskonale pasuje do domowych napojów, drinków bezalkoholowych, koktajli, herbat mrożonych oraz deserów. Wystarczy niewielka ilość syropu, aby nadać kompozycji owocowy aromat i wakacyjny klimat inspirowany tropikami.FRANCUSKA MARKA Z TRADYCJĄ:
Teisseire to francuska marka syropów z długą historią, ceniona za szeroką gamę smaków i wygodę użycia. Szklana butelka o pojemności 700 ml dobrze sprawdzi się zarówno w domu, jak i w gastronomii - wszędzie tam, gdzie liczy się szybkie przygotowanie smacznych, owocowych napojów.SKŁAD:
Cukier, soki owocowe z zagęszczonych owoców 38% (marakuja 21%, cytryna), syrop glukozowo-fruktozowy, woda, naturalny aromat, barwnik: karoteny, ekstrakt z papryki.WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 1370 kJ / 322 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 79 g |
| w tym cukry | 76 g |
Zawiera śladowe ilości tłuszczu, kwasów tłuszczowych nasyconych i białka.
Producenci często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie produkt w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości produkt. Na zdrowie!
Dane techniczne
| Rodzaj napoju | Syrop |
| Kraj dystrybucji | Francja |
| Pojemność | Średnie (500 ml - 999 ml) |
| Rodzaj opakowania | Butelka szklana |
Do tego produktu polecamy:
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1 kg x1
1 kg x1
78,00 zł
( 1 szt. =
78,00 zł
)
- Produkt niedostępny
Japanese Sencha Organiczna Zielona Herbata BIO Sirocco 2,5 g x20
2,5 g x20
84,40 zł
( 1 szt. =
4,22 zł
)