BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

WODY FIJI - NIETKNIĘTA PRZEZ CZŁOWIEKA

Woda FIJI jest unikatowa ze względu na swoje niezwykłe źródło – chroniony zbiornik wody artezyjskiej. Tropikalny deszcz, który pada w dziewiczych lasach Fidżi, jest filtrowany przez skały wulkaniczne. Woda podczas przenikania przez poszczególne ich warstwy zbiera minerały, aż w końcu zgromadzi się pod powierzchnią ziemi w niecce artezyjskiej. Unikalny profil mineralny (zawartość krzemionki, magnezu i wapnia) sprawia, że woda mineralna FIJI jest miękka i gładka w smaku.

Teraz dostępna także w butelce sport capFiji 1000 ml Niegazowana PET x12 Fiji 1000 ml Niegazowana PET x12
Producent: Fiji
Cena: 182,40 zł
( 1 szt. = 15,20 zł )
zestaw
zobacz więcej
Fiji 330 ml niegazowana PET x36 Fiji 330 ml niegazowana PET x36
Producent: Fiji
Cena: 248,40 zł
( 1 szt. = 6,90 zł )
zestaw
zobacz więcej
Fiji 500 ml niegazowana PET x24 Fiji 500 ml niegazowana PET x24
Producent: Fiji
Cena: 194,40 zł
( 1 szt. = 8,10 zł )
zestaw
zobacz więcej
Fiji 700 ml niegazowana PET Sport Cap x12 Fiji 700 ml niegazowana PET Sport Cap x12
Producent: Fiji
Cena: 169,20 zł
( 1 szt. = 14,10 zł )
zestaw
zobacz więcej

ZALETY WODY FIJI

Wyjątkowość wody artezyjskiej Fiji warunkowana jest przez szereg zalet. Jedną z nich jest czystość, którą zapewnia jej pochodzenie – artezyjskie źródło znajduje się na wyspie Fidżi, będącej z daleka od zanieczyszczeń. Położenie zapewnia jej to pH na poziomie 7.7, dzięki czemu zaliczana jest do grona wód alkalicznych o świetnych właściwościach mających korzystny wpływ na zdrowie i organizm człowieka. Woda zawiera ogromną ilość minerałów, takich jak potas, magnez czy wapń. Nie tylko nawadnia ona organizm, ale również oczyszcza z toksyn, obniża poziom cukru oraz cholesterolu we krwi. Woda z Fiji poprawia również praca układu nerwowego. Dodatkowo wybornie smakuje i dodaje energii.

To tylko kilka z korzyści, jakie niesie ze sobą picie wody Fiji, ponieważ znacznie więcej zauważyć można przy regularnym nawadnianiu organizmu. Szereg dokładnych, specjalistycznych badań poskutkował wysoką oceną Fiji. Woda ta została uznana za jedną z najdoskonalszych, mających najlepszy wpływ na ludzkie zdrowie. Picie jej zalecane jest zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Gdzie kupić wodę Fiji? Szeroki asortyment sklepu Woda Moda wyposażony został w najwyższej jakości produkty, tak aby każdy z klientów znalazł z nim to, co dla niego najlepsze. Cena wody Fiji jest przystępna i uzależniona od pojemności butelki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium