Polub nas w mediach społecznościowych aby nie przegapić informacji o promocjach i nowościach

Śledź WodaModa.pl - najlepsze wody świata na Facebooku Śledź WodaModa.pl - najlepsze wody świata na Instagramie Śledź WodaModa.pl - najlepsze wody świata na YouTube Śledź WodaModa.pl - najlepsze wody świata w Google

Top wód mineralnych dla kancelarii prawniczych 0
Top wód mineralnych dla kancelarii prawniczych

Top wód mineralnych dla kancelarii prawniczych

Co ma wspólnego woda mineralna z działalnością kancelarii prawniczych? Zapewne wielu z Was przyszedł na myśl dystrybutor wody umieszczony w końcu korytarza, nieprzydatny ze względu na brak kubeczków… Ten nieciekawy obraz skłania do refleksji. Jeśli w pierwszej chwili uznaliście kancelarię za miejsce, które z wodą mineralną ma tyle wspólnego, co zakład szewski (czyli nic), zastanówcie się – dlaczego zapomniany dystrybutor wody w poczekalni u adwokata wygląda gorzej niż w warsztacie usługowym?

 


Wizerunek kancelarii prawniczej

Wizerunek przedsiębiorstwa wpływa na jego pozycję rynkową. Buduje zaufanie potencjalnych klientów i kontrahentów, a tym samym stwarza możliwość realizacji ekonomicznych celów działalności. Adwokaci czy radcy prawni wykonują zawód zaufania publicznego, w związku z czym – zgodnie z § 23 Kodeksu Etyki Adwokackiej – obowiązuje ich zakaz korzystania z reklamy. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują budować swojej pozycji na niezwykle konkurencyjnym rynku usług prawniczych.

 

Prawnicy muszą tworzyć swój wizerunek w subtelniejszy sposób niż firmy z branży kosmetycznej czy odzieżowej. Nie mogąc pozwolić sobie na reklamę w mediach, oprócz skuteczności działania popartej opiniami zadowolonych klientów do dyspozycji mają jedynie swoją siedzibę. Dlatego każdy detal – od kompetentnej recepcjonistki, przez obowiązujący dress code, po elegancką butelkę wody Cana Royal dla gości – może przesądzić o tym, czy klient ponowie skorzysta z usług kancelarii prawniczej i poleci ją znajomym.

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

WODA MINERALNA A WODA FILTROWANA

Woda z kranu przez wiele lat cieszyła się w Polsce złą sławą. W obawie przed jej niekorzystnym wpływem na zdrowie zawsze piliśmy ją przegotowaną. Niektórzy w ogóle rezygnowali z korzystania z tzw. kranówki do celów spożywczych, zastępując ją butelkowaną wodą mineralną. Czytaj więcej >

 

Sposób podania wody mineralnej


Woda mineralna na biurku adwokata

Jesteś prawnikiem i prowadzisz własną praktykę? Zależy Ci na wrażeniu, jakie wywrze na kliencie Twoja osoba, a także na tym, by poczuł się komfortowo w Twojej kancelarii? Pamiętaj, że nie bez znaczenia jest zarówno to, jaki napój podasz gościom, jak i to, co sam pijesz w trakcie spotkania. Woda mineralna, która znajdzie się na Twoim biurku, musi przede wszystkim estetycznie się prezentować. Wybieraj te w szklanych butelkach, na przykład:
  • wyróżniającą się szykowną prostotą kształtu Sole Arte,
  • przykuwającą uwagę niecodzienną, ekskluzywną formą Healsi,
  • budzącą miłe skojarzenia (przywołującą na myśl ochłodę w upalny dzień) Icelandic Glacial.

 

Nie zapominaj także, że Twoim najlepszym klientom standard życia pozwala na wizyty w ekskluzywnych restauracjach i kupowanie artykułów z najwyższej półki. Takie osoby zazwyczaj znają dobre marki wód mineralnych i przykładają szczególną wagę do ich walorów. Chcąc wywrzeć pozytywne wrażenie na kliencie z zasobnym portfelem, postaw na biurku wodę Inland Ice albo Chateldon. Na wyjątkowe okazje miej przygotowaną butelkę Svalbardi.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

W JAKIM SZKLE PODAJEMY WODĘ?

Woda jest nam niezbędna do życia. Dziennie potrzebujemy wypić około 2-2,5 litra płynów, by zachować zdrowie i dobre samopoczucie. Nawadnianie organizmu to jednak nie tylko życiowa konieczność. Ktokolwiek spróbował tak krystalicznie czystej, że aż słodkiej wody Fiji albo zaznał orzeźwiającego smaku naturalnie musującej wody Borjomi... Czytaj więcej >

 

Woda mineralna na biurku adwokata

 


Sposób podania wody mineralnej

Kancelaria prawnicza oczywiście nie ma obowiązku utrzymywać standardów wykwintnych lokali gastronomicznych – nie musisz zaskakiwać swoich klientów wiedzą o właściwościach wody, którą ich częstujesz, ani troszczyć się od odpowiednią prezentację jej etykiety. Niemniej zadbaj o to, by wypicie szklanki Evian czy Acqua Panna było dla gości miłym doznaniem.

 

Zaopatrz swoją kancelarię w gustowne szklanki z grubym dnem. Przechowuj wodę w zacienionym miejscu, by jej temperatura w chwili podania wynosiła około 20°C. Latem miej pod ręką lód. Pamiętaj, że Twoi klienci często są w silnym stresie, przeżywają życiowe kryzysy. Szklanka smacznej, orzeźwiającej wody mineralnej poprawi im samopoczucie i wpłynie pozytywnie na odbiór Twojej kancelarii.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

JAKI WPŁYW NA ZDROWIE MAJĄ ZAWARTE W WODZIE SIARCZANY?

Jeśli należysz do osób, które świadomie komponują swoją dietę, czytają etykiety produktów i starannie wybierają te, które najlepiej posłużą ich zdrowiu, z pewnością wiesz, że woda pitna nie jest po prostu tlenkiem wodoru o wzorze H2O. Woda pobierana z czystych, naturalnych źródeł może zawierać nawet 70 różnych składników Czytaj więcej >

 

Wizerunek kancelarii prawniczej

 


Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium