BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

Volvic 1500 ml Niegazowana PET x6

Volvic 1500 ml Niegazowana PET x6
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny (w dni robocze)
Cena: 48,60 zł 48.60
  ( 1 szt. = 8,10 zł )
ilość zestaw
Zyskujesz 24 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

WŁAŚCIWOŚCI WODY VOLVIC:

Volvic, jak sama nazwa wskazuje, ma wulkaniczną podstawę geologiczną. Doskonale obrazuje to zawartość krzemionki 30mg/l. Jest to jedno z głównych źródeł tego pierwiastka na świecie. pH wynoszące 7,0 i całkowity stopień mineralizacji wynoszący 109mg/l sprawia, że Volvic jest doskonałą wodą, idealną do codziennego spożycia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

W ciągu ostatnich 15 lat Volvic zmniejszył wagę opakowania plastikowego o 30% i produkuje butelki z PET, który w 25% pochodzi z recyklingu. W 2010 roku Volvic wprowadził nową butelkę, 500ml wykonaną w 20% z materiałów na bazie roślin.

ŹRÓDŁO WODY VOLVIC:

Źródło Clairvic bierze swój początek w głębi skał wulkanicznych w okolicy miasteczka Volvic (Owernia, Francja). W Średniowieczu jego mieszkańcy, którzy wydobywali wulkanit wykorzystywany do budowy kościołów, warowni i zwykłych domów, pozyskiwali wodę z innego źródła - Saint Priest. W XIX wieku pojawił się problem z dostępnością wody przez cały rok, a jej zanieczyszczenia były odpowiedzialne za choroby, w tym epidemię polio. Zaczęto więc poszukiwać innych źródeł.
W 1938 roku w sprzedaży pojawiły się pierwsze butelki wody pochodzącej z nowych ujęć. W 1961 roku odkryto źródło Clairvic, z którego obecnie pozyskuje się wodę mineralną Volvic.

WARIANTY OPAKOWANIA:

W kartonie znajduje się 6 plastikowych butelek wody Volvic 1500ml.

BUTELKI NIE ZAWIERAJĄ BPA:

Butelki wody Volvic są wykonane z wysokiej jakości plastiku, który jest oznaczony kodem #1 na dnie butelki. Oznacza to, że produkt jest bezpieczny, można go używać jako opakowanie do żywności i napojów. PET w pełni nadaje się do recyklingu. Opakowanie wody Volvic nie zawiera BPA (bisfonelu A).

GŁÓWNE SKŁADNIKI MINERALNE W MG/L:

Magnez 8
Wapń 12
Sód 12
Potas 6
Wodorowęglany 74
Siarczany 9
Chlorki 15
Krzem 32
Suma składników mineralnych 175


Tagi: Woda Volvic, wolvic, wolwic, volwic, volvik, volwik, wolvik, wolwik, Francja, francuska, woda w plastikowej butelce, plastic, eko, eco, ekologiczna, woda alkaliczna, alkaiczna, źródlana, woda w plastiku, woda 1500ml, niegazowana
Producenci wody często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości napój. Na zdrowie!

Dane techniczne

Rodzaj napoju woda niegazowana
opakowanie butelka plastikowa
pojemność Duże (1 l - 2 l )
stopień mineralizacji niski 51 - 500
poziom PH alkaliczna 7,0 - 7,8
czystość (poziom azotanów) > 5,1 mg/l
 

Nowe napoje w naszej ofercie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium