Napój mleczny Mars o smaku czekoladowo-karmelowym 350 ml x8
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Kup więcej i oszczędzaj
Opis
NAPÓJ MLECZNY MARS:
Napój mleczny Mars to połączenie odtłuszczonego mleka, mleka karmelowego i czekolady. Popularny batonik w innej odsłonie. Odpowiedni dla wegetarian.SKŁADNIKI:
Mleko (2,2% tłuszczu) (75%), woda, cukier, fruktoza, serwatka w proszku (z mleka), kakao w proszku (0,6%), stabilizatory: karagen, mąka guar; Emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, ekstrakt słodowy jęczmienia, aromaty, sól, melasa z trzciny cukrowej.WARIANTY OPAKOWANIA:
W zgrzewce znajduje się 8 plastikowych butelek napoju Mars 350ml.WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 240 kJ / 57 kcal |
| Tłuszcze | 2 g |
| w tym nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 6,5 g |
| w tym cukry | 6,1 g |
| Białko | 3,2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Sód | 0,26 g |
Tagi: Mars, karmel, karmelowy, czekolada, czekoladowy, deser, pyszny, przekąska, jogurt, krem, kremowy, shake, shake słodki, szejk, shake, szejk, kremowy, białko, mleko, śmietanka, gęsty, PET, w butelce plastikowej, 330ml, 350 ml
Producenci wód często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ta sama, najwyższej jakości woda. Na zdrowie!
Do tego produktu polecamy:
45,40 zł
- Produkt niedostępny
45,40 zł
- Produkt niedostępny
45,40 zł
- Produkt niedostępny
199,00 zł
228,00 zł
- -13%
104,00 zł
116,80 zł
- -11%
113,40 zł
- Produkt niedostępny
79,00 zł
79,00 zł
79,00 zł
- Produkt niedostępny