Menu kurtynowe

Woda z mgły - orzeźwienie prosto z nieba

0
Woda z mgły - orzeźwienie prosto z nieba

Woda wydobywana ze źródeł bijących w sercu gór to klasyka gatunku, dostępna w każdym, nawet najmniejszym lokalnym sklepie. Woda pozyskiwana z lodowców czy deszczu jest mniej powszechna, ale z pewnością słyszeli o niej nie tylko koneserzy. Czy w temacie czystej wody butelkowanej może nas więc coś jeszcze zaskoczyć? Zdecydowanie tak, czego dowodem jest woda zebrana z mgły - Breeze Mist Water!

 


 

Woda inna niż wszystkie

Każdy znawca wody wie, że na smak tego przejrzystego płynu wpływa wiele czynników. Jednym z najważniejszych jest lokalizacja źródła i jego otoczenie, w tym warunki geologiczne i lokalny klimat. A gdyby tak spróbować wody, która nie wypływa z głębi ziemi, a przed umieszczeniem jej w butelce w ogóle nie ma kontaktu z glebą? Czy taka woda byłaby całkowicie pozbawiona smaku, czy wręcz przeciwnie - była prawdziwą, niczym niezakłóconą ucztą dla zmysłów?

Odpowiedzi na te pytania jeszcze niedawno pozostawały w sferze domysłów, ale teraz bez trudu można ich udzielić w oparciu o własne doświadczenia. Wszystko za sprawą Breeze Mist Water - wyjątkowej wody, pozyskiwanej wprost z mgły, unoszącej się nad górami Wysp Kanaryjskich.

 

Fine Waters Society

 


 

Z chmur prosto do butelki

Breeze Mist Water to ewenement na skalę światową. Nie tylko z uwagi na niezwykły sposób pozyskiwania, ale także jej wyjątkowej czystości. Jej źródłem jest Ocean Atlantycki, nad którym w wyniku parowania kształtują się chmury, niesione później wiatrem nad górskie rejony Wysp Kanaryjskich - do miejsca, gdzie niebo należy do najczystszych na świecie. Zanim owe chmury i towarzysząca im mgła opadną na ziemię, kropelki wody wyłapywane są przez specjalne pochłaniacze, a następnie zamykane w szklanych butelkach. W ten sposób woda chroniona jest przed kontaktem z glebą i dzięki temu w żaden sposób nie zostaje zanieczyszczona. Jest więc dokładnie tym, czym była na początku - tuż po powstaniu nad głębią oceanu.

Co jednak istotne, krystalicznie czysta woda z mgły nie jest produktem jałowym, ale cechuje się delikatnym smakiem i bardzo niską mineralizacją. Wszystko za sprawą cząstek soli morskiej, którą nasycają się chmury przecinające Ocean Atlantycki.

 

Breeze Mist Water

 


 

Woda z mgły - idealna do regularnego picia i degustacji

Wyjątkowa, krystalicznie czysta i pozbawiona jakichkolwiek dodatków woda z mgły to propozycja, która z pewnością zachwyci każdego. Szczególnie, że z uwagi na niski poziom mineralizacji i delikatny smak może być ona bezpiecznie spożywana przez osoby w różnym wieku, na specjalnych dietach czy borykających się z różnego rodzaju nietolerancjami pokarmowymi. Na tym jednak nie koniec jej możliwości!

Woda pozyskiwana z mgły to świetne rozwiązanie dla miłośników wina i innych alkoholi, bo doskonale oczyszcza kubki smakowe i nie wpływa na odczucia zmysłowe podczas degustacji. Stanowi także neutralne tło dla szlachetnych drinków, bo może je dopełnić bez zaburzenia ich oryginalnego smaku i aromatu.

 

Woda z mgły Breeze Mist Water jest w 100% przyjazna dla środowiska i produkowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju – wiatr jest jedynym źródłem energii, wykorzystywanym w tym procesie. Woda dostępna jest też w ekologicznej, szklanej butelce.

 

Breeze Mist Water

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Wody wg alfabetu
Nowości
Promocje
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium