BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

Menu kurtynowe

ROI Roitschocrene 500 ml szkło

ROI Roitschocrene 500 ml szkło
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny (w dni robocze)
Cena: 200,00 zł 200.00
ilość szt.
Zyskujesz 100 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

JAKA JEST WODA ROI Roitschocrene:

Woda mineralna ROI Roitschocrene wypływa ze znanego od wieków źródła w mieście uzdrowiskowym Rogaška Slatina. Zanim wypłynie na powierzchnię, odbywa 3400-letnią podróż przez skały. Woda wzbogaca się w magnez, wapń, siarczany, wodorowęglany i wszystkie ważne dla życia minerały.

ŻYJ DŁUGO PEŁNIĄ ŻYCIA!:

Uwielbiana przez konsumentów, nagradzana przez ekspertów woda ROI jest wyjątkowa w skali światowej. Jako jedna z najbogatszych w magnez wód mineralnych na świecie, pita z umiarem daje nam niezliczone korzyści zdrowotne.
Ponieważ magnez odpowiada za regulację całego układu nerwowego i mięśniowego, jedna z najbogatszych w magnez wód mineralnych na świecie jest idealną odpowiedzią na nasz szczęśliwy i bogaty tryb życia.

WCIĄŻ ŻYWA LEGENDA:

Legendarny Pegaz, mitologiczne stworzenie, jest twórcą tego bezcennego źródła.
Legenda głosi, że Pegaz, poinstruowany przez Apolla, uderzył kopytem w ziemię w Rogašce i otworzył źródło Roitschocrene. Tak powstała woda mineralna o jednej z największych zawartości magnezu na świecie.
W tej uroczystej chwili Apollo wypowiedział słowa:
„W tym tkwi źródło zdrowia i prawdziwej mocy bogów. Zamiast Hippocrene, wypij Roitschocrene ze źródła, które masz przed sobą”.

BOGATA HISTORIA ROI:

Lecznicze właściwości jednej z najbardziej bogatych w magnez wody mineralnej na świecie, wypływającej z głębi źródła w Rogaskiej Slatinie, znane są od wieków. Firma ROI została założona w 1647 roku i czerpała inspirację z wyjątkowej, wielowiekowej historii wody oraz legendy o Pegazie.
Uzdrowisko i Centrum Zdrowia Rogaška od XVII wieku było popularnym celem podróży cesarzy, szlachty i innych historycznych VIP-ów. Rogaška gościła między innymi Habsburgów, Napoleona Bonaparte i wiele innych rodzin królewskich, które rozkoszowały się jej wyjątkowymi zasobami naturalnymi, doskonałą obsługą i nieskażoną przyrodą.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ MINERAŁÓW OBECNYCH W WODZIE ROI:

Każda kropla wody mineralnej ROI Roitschocrene powstawała przez 3400 lat. Jest to czas, w którym woda przepływa przez warstwy skał, które wzbogacają ją w składniki mineralne.

Dzięki tak dużej zawartości składników mineralnych woda charakteryzuje się wyrazistym i bogatym smakiem. Wszystkie pierwiastki w wodzie są w harmonijnej równowadze i w rozpuszczonej formie, którą nasz organizm może łatwo wchłonąć. Twój metabolizm może łatwo rozpuszczać minerały i szybko przekazywać je do komórek, gotowych do działania.

GŁÓWNE SKŁADNIKI MINERALNE W MG/L:

Magnez Mg 1300
Wapń 610
Sód 1100
Wodorowęglany 3500
Chlorki 83
Potas 28
Siarczany 2,100
Krzemionka 86
Suma składników mineralnych 7481

JAK ODPOWIEDNIO PIĆ WODĘ ROI?:

Unikalna woda ROI oferuje różne efekty zdrowotne w zależności od tego, jak ją pijemy. Pijmy szybko w temperaturze pokojowej, aby przyspieszyć pracę jelit lub powoli i schłodzoną, aby zwiększyć wchłanianie minerałów.
Pamiętaj! Nadmierna ilość wody ROI może mieć efekt przeczyszczający!

Jak prawidłowo spożywać wodę mineralną ROI w różnych okolicznościach:

Spożywanie alkoholu:
ROI pomaga zmniejszyć lub nawet wyeliminować kaca, ponieważ zapewnia nawodnienie i uzupełnienie minerałów wydalanych przez nerki podczas picia alkoholu. Minerały pomagają utrzymać równowagę pH w kwaśnym soku żołądkowym, dzięki temu mogą złagodzić rozstrój żołądka.
JAK I KIEDY PIĆ: 500 ml schłodzonej ROI przed pójściem spać.*

Spożywanie żywności:
Jeśli planujemy obfity obiad lub mamy problemy z trawieniem, zaleca się stosowanie ROI w celu obniżenia poziomu cholesterolu i wspomagania metabolizmu w procesie trawienia.
JAK I KIEDY PIĆ: 500 ml ROI w temperaturze pokojowej rano na czczo lub alternatywnie 250 ml ROI w temperaturze pokojowej przed posiłkiem.*

Działanie antystresowe:
Stres nieuchronnie odbija się na ludzkim organizmie, powodując bóle głowy, napięcie mięśni, bezsenność, problemy z koncentracją, nerwowość itp. Kiedy jesteśmy zestresowani, mamy tendencję do negatywnych reakcji, co dodatkowo wpływa na nasz organizm – niezdrowe jedzenie, picie, palenie czy nadmierne picie kawy.
Ponieważ magnez jest naturalnym antidotum na stres, bogata w magnez woda mineralna ROI oferuje skuteczne lekarstwo.
JAK I KIEDY PIĆ: 500 ml chłodnego ROI każdego dnia: 250 ml rano przed śniadaniem i 250 ml przed snem.*

Sport:
Aby zapobiec skurczom podczas aktywności fizycznej ważne jest swobodne przepuszczanie impulsów przez komórki, co umożliwia poruszanie się mięśni. Ponieważ magnez stabilizuje i pomaga otwierać błony komórkowe dla jonów, ROI jest idealnym towarzyszem dla osób aktywnych.
JAK I KIEDY PIĆ: 250 ml ROI rano przed śniadaniem.*

Koncentracja:
Od stałego dostarczania energii biochemicznej zależy dobry poziom koncentracji i prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Bogata w magnez woda mineralna ROI zapewnia energię komórkom mózgowym i pomaga zachować koncentrację.
JAK I KIEDY PIĆ: 250 ml ROI rano przed śniadaniem.*

Dobre samopoczucie:
Magnez bierze udział w 300 ważnych procesach zachodzących w organizmie człowieka i występuje w komórkach większości organizmów na Ziemi. W związku z częstym niedoborem magnezu poprzez żywność i spożywanie przetworzonej żywności, dla zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia wskazane jest regularne picie wody bogatej w magnez.
JAK I KIEDY PIĆ: 500 chłodnego ROI każdego dnia, z krótkimi przerwami.*

Kontrola masy ciała:
Nieregularne nawyki żywieniowe i niewystarczająca aktywność fizyczna w połączeniu z niezbilansowaną i niezdrową dietą źle wpływają na masę ciała. Bogata w magnez woda mineralna ROI pomaga kontrolować wagę, zapewniając właściwą równowagę pH i uzupełniając utracone minerały. Co więcej, picie ROI przed posiłkami pomaga czuć się pełnym, jedząc mniej.
JAK I KIEDY PIĆ:250 ml ROI przed posiłkami.*

*Przeczytaj poniższe ostrzeżenie dotyczące maksymalnego zalecanego dziennego spożycia.

* Maksymalne zalecane dzienne spożycie wody ROI to 500 ml. Porcję dzienną należy dostosować do masy ciała i układu pokarmowego.
* Wodę mineralną ROI Roitschocrene należy pić dla zdrowia, a nie dla ugaszenia pragnienia.
* Woda mineralna ROI Roitschocrene nie zastępuje dziennego zapotrzebowania organizmu na płyny.
* Ostrzeżenie! Nadmierne ilości ROI mogą mieć efekt przeczyszczający. Porcję dzienną należy dostosować do masy ciała i układu pokarmowego każdej osoby. Picie nadmiernych ilości może powodować biegunkę, która powinna ustąpić, jeśli przestaniemy pić ROI lub będziemy przestrzegać zalecanego dziennego spożycia. Osobom z niewydolnością nerek, obrzękami lub jakimikolwiek zaburzeniami równowagi kwasowo-zasadowej odradza się picie ROI Roitschocrene. Woda ROI, dzięki bardzo wysokiej mineralizacji, klasyfikowana jest jako woda lecznicza. Picie takiej wody zalecamy tylko pod kontrolą lekarza!

Tagi: Roi, Roi Roitschocrene, Rogaška Slatina, Słowienia, woda słoweńska, uzdrowisko, woda lecznicza, woda wysokozmineralizowana, wysoka mineralizacja, woda z historią, magnez, woda z największą ilością magnezu, najlepsza woda, sport, prozdrowotna, antystresowa, koncentracja, uspokojenie, woda do posiłków, woda królewska, arystokracja, mitologia, Pegaz, Apollo, elegancka butelka, premium, elegancki stół, nagrody, design, najlepszy smak, szklana butelka, szkło, ekologiczna, 500ml, 500 ml
Producenci wody często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości napój. Na zdrowie! 

Dane techniczne

Rodzaj napoju woda gazowana
Pojemność Małe (0 ml - 499 ml )
Opakowanie butelka szklana
Poziom pH kwaśna 0,0 - 6,9
Łączna mineralizacja TDS mg/l Lecznicze powyżej 4000
Zawartość magnezu powyżej 500 mg/l
Zawartość sodu powyżej 1000 mg/l
Zawartość wapnia powyżej 300 mg/l
Zawartość potasu 1,5 - 30 mg/l
Zawartość wodorowęglanów 601 - 4000 mg/l
Zawartość krzemionki powyżej 50 mg/l
czystość (poziom azotanów) brak danych
 

Nowe napoje w naszej ofercie
Harrogate Gazowana 330 ml szkło x24
Harrogate Gazowana 330 ml szkło x24

144,00 zł

zestaw
Harrogate Niegazowana 330 ml szkło x24
Harrogate Niegazowana 330 ml szkło x24

144,00 zł

zestaw
Harrogate Gazowana 750 ml szkło x12
Harrogate Gazowana 750 ml szkło x12

114,00 zł

zestaw
Harrogate Niegazowana 750 ml szkło x12
Harrogate Niegazowana 750 ml szkło x12

114,00 zł

zestaw
Acqua Andes 750 ml Gazowana szkło x13
Acqua Andes 750 ml Gazowana szkło x13

773,50 zł

zestaw
Acqua Andes 750 ml Niegazowana szkło x13
Acqua Andes 750 ml Niegazowana szkło x13

773,50 zł

zestaw
Acqua Filette 473 ml Gazowana aluminium x24
Acqua Filette 473 ml Gazowana aluminium x24

396,00 zł

zestaw
Acqua Filette 473 ml Niegazowana aluminum x24
Acqua Filette 473 ml Niegazowana aluminum x24

396,00 zł

OKF Aloe Vera King Original 500 ml PET x20
OKF Aloe Vera King Original 500 ml PET x20

172,00 zł

Cena regularna: 180,00 zł

Najniższa cena: 180,00 zł
zestaw
OKF Aloe Vera King Original 1500 ml PET x12
OKF Aloe Vera King Original 1500 ml PET x12

196,80 zł

Cena regularna: 205,20 zł

Najniższa cena: 16,20 zł
zestaw
do góry
Wody wg alfabetu
Nowości
Promocje
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium