Jumi Jumi Mango z Nata De Coco 320 ml PET x6
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Kup więcej i oszczędzaj
Opis
NAPÓJ JUMI JUMI:
Jumi Jumi to napój inny niż wszystkie. Cudownie słodki, orzeźwiający, tropikalnie kokosowy i pełny naturalnych składników, do tego dostępny w czterech smakach: Truskawka, Liczi, Mango i Ananas.SKŁADNIKI JUMI JUMI:
- Nata de Coco - sok z owoców, nie z koncentratu - woda, cukier, naturalny błonnik i dodatkiWARIANTY OPAKOWANIA:
W zgrzewce znajduje się 6 plastikowych butelek Jumi Jumi 320 ml.NATA DE COCO:
Nata de Coco to tradycyjny filipiński deser, inaczej zwany galaretką kokosową. Jest wytwarzany w naturalny sposób w procesie fermentacji wody kokosowej. Dodatek Nata de Coco zmienia Jumi Jumi ze zwykłego napoju w przepyszny, orientalny deser!WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 100 ML:
| Energia | 187 kJ / 44 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 11 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0,1 g |
Tagi: Jumi Jumi, mango, Nata de Coco, miąższ kokosowy, słodki, orzeźwiający, kokosowy, liczi, mango, ananas, owoce, fermentacja kokosowa, filipiński deser, Filipiny, galaretka kokosowa, orientalny, napój, plastikowa butelka, PET, 320 ml, 320ml
Producenci napojów często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie sok w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości napój. Na zdrowie!
Dane techniczne
| Rodzaj napoju | Napoje niegazowane |
| Kraj dystrybucji | Wietnam |
| Pojemność | Małe (0 ml - 499 ml ) |
| Rodzaj opakowania | Butelka plastikowa |