Dr Pepper Vanilla Float 355 ml puszka x12
towar niedostępny
Kup ten produkt teraz - zapłać za niego za 30 dni
Kup więcej i oszczędzaj
Opis
NAPÓJ DR PEPPER VANILLA FLOAT:
Dr Pepper Vanilla Float zawiera unikalną mieszankę Dr. Pepper, którą znamy i kochamy, zmieszaną z naturalnym aromatem waniliowym. Ten pienisty amerykański napój bezalkoholowy jest popularnym napojem letnim, ale można go spożywać o każdej porze roku!SKŁADNIKI:
woda nasycona CO2, wysokofruktozowy syrop kukurydziany, barwnik karmelowy, naturalne i sztuczne aromaty, benzoesan sodu, fosforan sodu, kwas fosforowy, kwas cytrynowy, kofeina.WARIANTY OPAKOWANIA:
W zgrzewce znajduje się 12 puszek napoju Dr Pepper 355 ml.WARTOŚCI ODŻYWCZE NA 355 ML:
| Energia | 670 kJ / 160 kcal |
| Tłuszcze | 0 g |
| w tym nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 43 g |
| w tym cukry | 42 g |
| Białko | 0 g |
| Potas | 0 g |
| Sód | 0,55 g |
Tagi: Dr Pepper, pepper, dr pepper vanilla, dr pepper wanilia, dr pepper vanilla float, napój gazowany, napój korzenny, napój waniliowy, napój słodki, słodycz, orzeźwienie, puszka 355 ml, puszka, 355 ml. Producenci wód często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ta sama, najwyższej jakości woda. Na zdrowie!