BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

Menu kurtynowe

Agua de Benassal Niegazowana 1000 ml szkło x6

Agua de Benassal Niegazowana 1000 ml szkło x6
Dostępność: brak towaru
Cena: 292,80 zł 292.80
  ( 1 szt. = 48,80 zł )
ilość zestaw
Zyskujesz 146 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

GDZIE RODZI SIĘ AGUA DE BENASSAL:

Woda mineralna Agua de Benassal pochodzi z naturalnego źródła znajdującego się w unikalnym środowisku przyrodniczym, kulturowym i historycznym. Naturalne filtrowanie poprzez skały zapewnia wodzie wyjątkowe właściwości. Agua de Benassal to woda, która pochodzi z czystego źródła, które płynie w górach regionu Castellón w Alt Maestrat. Woda pochodzi z opadów deszczu i śniegu na naturalnym, czystym ekologicznie obszarze położonym 900 m n.p.m. Proces filtrowania to droga każdej kropli przez różne minerały osadzone na podłożach, przez które woda przepływa powoli, w stabilnych warunkach. Każde podłoże pozostawia ślad w składzie mineralnym wody, czego efektem końcowym jest unikalna formuła deklarowana od 1928 roku jako woda lecznicza, o właściwościach terapeutycznych. Tysiące urlopowiczów co roku przybywa do źródła Fuente En Segures, aby skorzystać z jej wyjątkowych właściwości.

HISTORIA ŹRÓDŁA:

Źródło wody Agua de Benassal znane jest od XVII wieku, kiedy Ludwik Józef, książę Vendôme oczyścił drogę prowadzącą do słynnego źródła Fuente en Segures w gminie Benassal. Następnie popularyzację mineralno-leczniczych właściwości wody zawdzięczamy znanemu doktorowi Puigverta, specjalizującemu się w urologii, który rozpowszechnił korzyści płynące z wody Benassal. Ponad sto lat temu ta płynna przyjemność została wydobyta z samej natury. Dlatego dzisiaj możemy sobie pozwolić na luksus posiadania Agua de Benassal na naszym stole, nadając jej odrobinę dystynkcji i niezrównanej elegancji.

UMIARKOWANA MINERALIZACJA:

Bogata w wapń i wodorowęglany, a jednocześnie o niskiej zawartości sodu. Dzięki temu woda Agua de Benassal wyróżnia się niezwykłymi właściwościami mineralnymi oraz eleganckimi i rozpoznawalnymi butelkami. Król Hiszpanii ogłosił w 1928 roku Agua de Benassal źródłem użyteczności publicznej. Należy zauważyć, że nadal właścicielem źródła jest wieś Benassal, a nie duża grupa przemysłowa.

WARIANTY OPAKOWANIA:

W zgrzewce znajduje się 6 eleganckich, szklanych butelek wody Agua de Benassal 1000 ml.

OJCZYZNA ŹRÓDŁA:

Ojczyzna źródła Agua De Benassal to region Alt Maestrat, zróżnicowany krajobraz bogaty we florę i faunę, który majestatycznie rozciąga się na przemian na równinach, dolinach, wąwozach i górach, tworząc środowisko w najczystszym i najdzikszym stanie, o dużej wartości ekologicznej. Natura przeplata się tu ze śladami minionych czasów, które nadały jej historię i tożsamość, takimi jak miejsca sztuki jaskiniowej, fontanny, domy wiejskie czy konstrukcje z suchego kamienia.

GŁÓWNE SKŁADNIKI MINERALNE W MG/L:

Magnez Mg 3,85
Wapń 93,1
Sód 3,6
Wodorowęglany 272
Chlorki 5,7
Siarczany 22,6
Krzemionka 6,3
Suma składników mineralnych 407


Tagi: Agua de Benassal, Alt Maestrat, Castellón, Hiszpania, woda hiszpańska, woda premium, woda z historią, woda niegazowana, niegaz, szkło, woda w szkle, woda w szklanej butelce, 1000 ml, 1000ml, 1l
Producenci wody często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości napój. Na zdrowie! 

Dane techniczne

Rodzaj napoju woda niegazowana
opakowanie butelka szklana
pojemność Duże (1 l - 2 l )
stopień mineralizacji niski 51 - 500
poziom PH alkaliczna 7,0 - 7,8
czystość (poziom azotanów) brak danych
 

Nowe napoje w naszej ofercie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium