BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

Menu kurtynowe

30 lat temu wysoko w Dolomitach padał śnieg i deszcz. Woda bardzo długo i bardzo wolno podróżowała w dół przez 1000 metrów, zabierając po drodze minerały skałom, przez które przenikała. Tak długą podróż woda mineralna Pellegrino kończy zamknięta w eleganckiej, szklanej butelce po to, by trafić na stół eleganckich restauracji na całym świecie.

Wyjątkowość smaku San Pellegrino

Delikatna kwasowość dwutlenku węgla, lekko goryczkowa nuta i subtelne bąbelki - wszystkie te elementy połączone w jedną całość tworzą unikatową i znaną na całym świecie wodę mineralną San Pellegrino. Stanowi ona doskonałe połączenie z wieloma potrawami. Właśnie z tego powodu jest ona często wybierana przez renomowanych szefów kuchni. Jak najlepiej pić wodę San Pellegrino gazowaną? Jej temperatura powinna oscylować w granicach 8-10°C. Jeśli chodzi o wybór szklanki, to lepiej zdecydować się na taką z wąską krawędzią w celu lepszej kontroli przepływu wody do kubków smakowych.

W sklepie internetowym WodaModa można kupić San Pellegrino wodę w korzystnej cenie, w różnych wariantach. Proponujemy zarówno szklane, jak i plastikowe butelki. Jeśli chodzi o różnorodność wielkościową, w naszym sklepie można otrzymać San Pellegrino wodę w wariancie 1l, 750ml, 500ml lub 200ml.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium