BEZPŁATNA DOSTAWA OD 199ZŁ I RABAT 10% Dowiedz się więcej>

Menu kurtynowe

808 Water 750 ml Niegazowana Szkło x6

808 Water 750 ml Niegazowana Szkło x6
Dostępność: brak towaru
Cena: 198,00 zł 198.00
  ( 1 szt. = 33,00 zł )
ilość zestaw
Zyskujesz 99 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis

EAU 808 – WODA Z PROWANSJI:

Naturalna woda mineralna z Pays d'Aix z Prowansji we Francji.
Na głębokości 808 metrów znajduje się niecka artezyjska pełna naturalnej wody mineralnej Pays d'Aix-en-Provence. Woda 808 zawdzięcza swoją nazwę tej właśnie właściwości geologicznej. Jest to najgłębsze źródło artezyjskie w Europie. Źródło znane od czasu założenia miasta Aix przez rzymskiego konsula Caiusa Sextiusa w I wieku, zlokalizowane u podnóża góry Sainte-Victoire, tak drogiej Cézanne'owi i Picasso.

ARTEZYJSKA WODA:

Woda 808, podczas swojej powolnej wędrówki pośród skał, przecina ochronne warstwy geologiczne tej mitycznej góry, takie jak wapień urgoński, co nadaje jej wyjątkową mineralizację.
Orzeźwiająca, zaskoczy Cię swoim delikatnie słodkim smakiem. Aby zachować wyjątkowe właściwości naturalnej artezyjskiej wody mineralnej 808 oraz w ramach ochrony środowiska, 808 jest dostępna w szklanej butelce nadającej się do recyklingu.

WIELOWIEKOWA HISTORIA:

Miasto uzdrowiskowe znane od starożytności, Aix en Provence, zostało założone w 122 p.n.e. pod nazwą „Aquae Sextiae” przez rzymskiego konsula Caïusa Sextiusa Calvinusa, który nadał mu swoje imię. Aix en Provence było wówczas pierwszym miastem założonym przez Rzym na obecnym terytorium Francji.Miasto wody, nazywane jest „miastem stu fontann”. To właśnie podczas zakładania miasta konsul Sextius odkrył niedaleko mitycznej góry Sainte-Victoire źródło artezyjskiej wody mineralnej zwanej dziś „Wodą 808”.

WARIANTY OPAKOWANIA:

W kartonie znajduje się 6 szklanych butelek wody 808 niegazowanej 750ml

808 M POD ZIEMIĄ:

Woda 808 jest wydobywana z głębokości 808 m pod ziemią, dzięki temu ma unikalny skład, 0 azotanów, 0 pestycydów, 0 śladów lekarstw. Jest dobra dla każdego i oraz jako uzupełnienie wszystkich diet.

GŁÓWNE SKŁADNIKI MINERALNE W MG/L:

Magnez Mg 21,5
Wapń 48
Sód 16,9
Potas 3
Wodorowęglany 270
Chlorki 9,3
Siarczany 13,9
Suma składników mineralnych 310

Tagi: 808, Woda z Francji, Woda elegancka, prestiż, prestiżowa, woda francuska, najczystsza woda, modna woda, niegazowana, ładna butelka, woda na stół, woda stołowa, woda alkaliczna, Francja, Air France, górska, francuska, projektanci, najpopularniejsza, popularna we Francji, źródło, zrodlo, lecznicza, Alpy, alpejska, czysta, rezerwat, skrzynka, karton, zgrzewka, woda 750ml, woda w szklanej butelce, woda w szkle.

Producenci wody często zmieniają wygląd opakowań, np. wypuszczają edycje specjalne. Może się zatem zdarzyć, że dostaniecie wodę w trochę innym opakowaniu, niż widać na zdjęciu. Ale gwarantujemy, że zawsze jest to ten sam, najwyższej jakości napój. Na zdrowie! 

Dane techniczne

Rodzaj napoju woda niegazowana
opakowanie butelka szklana
pojemność Średnie (500 ml - 999 ml)
stopień mineralizacji niski 51 - 500
poziom PH alkaliczna 7,0 - 7,8
czystość (poziom azotanów) < 0,1 mg/l
 

Nowe napoje w naszej ofercie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium